Rada Użytkowników sieci BYDMAN

Rada Użytkowników sieci BYDMAN
(kadencja 2008 - 2010)

 

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy  ( d. Akademia Techniczno-Rolnicza )

  1. Dr hab. inż., prof. nadzw. UTP,  Dariusz Boroński ,  Prorektor ds. Nauki UTP , e-mail: Dariusz.Boronski@utp.edu.pl
  2. Dr inż. Tomasz Marciniak  - Przewodniczący RU e-mail: Tomasz.Marciniak@utp.edu.pl
  3. Mgr inż. Janusz Szykowny   - Koordynator MAN e-mail: Janusz.Szykowny@man.bydgoszcz.pl

 

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu :

  1. Dr hab. n. med. Dariusz Soszyński, prof. UMK, e-mail: zneurimm@cm.umk.pl
  2. Mgr Michał Opaliński, e-mail:  michalo@cm.umk.pl

 

 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego:  

  1. Dr inż. Grzegorz Zych - Zastępca Przewodniczącego RU, e-mail: grzegorz@ukw.edu.pl
  2. Mgr Maciej Grobelny, e-mail: maciej.grobelny@ukw.edu.pl

 

Akademia Muzyczna

  1. Dr Anna Nowak, prof. AM,  anowak@amuz.bydgoszcz.pl
  2. Mgr Janusz Białowąs